Komunikaty

Aktualne!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Niestety również nasz projekt w ramach programu Przyjazna Szkoła dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w działania, wspierali nas, lub choćby tylko darzyli sympatią.

Pamiętajmy nasze hasło:

Jestem stąd - nie jestem gorszy!

I tak trzymać!

Było - minęło

Ponieważ wiosna już pełną gębą, planujemy w najbliższą sobotę 19 kwietnia (o ile nie będzie oberwania chmury albo innej trąby powietrznej) wyprawę rowerową w kierunku na Lachowo. Wskazane wypróbowanie roweru. Prosimy o zgłoszenia.

Zbiórka organizacyjna 18 kwietnia (piątek) na długiej przerwie w sali 309.

To już niestety była ostatnia nasza wyprawa - ci, którzy nie przegapili okazji, na pewno nie żałują!

Było - minęło

W najbliższą niedzielę 16-III-2008 chcemy wybrać się do Łysych aby przyjrzeć się z bliska niesamowitym (i słynnym w całej Polsce) uroczystościom Niedzieli Palmowej. Ilość miejsc mocno ograniczona. Prosimy o zgłoszenia.

Zbiórka organizacyjna 14 marca (piątek) zaraz po trzeciej lekcji w sali 309.

Było - minęło

Planujemy w najbliższą sobotę 16 lutego (ewentualnie w niedzielę - wiadomo, może być oberwanie chmury albo inna trąba powietrzna) wypad w okolice jez. Śniardwy. Z uwagi na rodzaj transportu (prywatne samochody) ilość miejsc ograniczona. Prosimy o zgłoszenia.

Zbiórka organizacyjna 15 lutego (piątek) jak zwykle na długiej przerwie w sali 309.

Należy posiadać: solidne buty, ciepłe ubranie (w tym czapka i szalik), prowiant terenowy (w tym kawałek kiełbaski na ognisko) oraz obowiązkowo dobry humor bez względu na wszystko.

Wyjazd - sobota 16 lutego godz. 900 z parkingu przy szkole.